Rozwiń Kategorie produktów

Uchwyty SPARTUS® TIG

Z przyjemnością informujemy, że uaktualniliśmy naszą ofertę na uchwyty spawalnicze TIG. W załączonych materiałach znajdą Państwo szeroką gamę naszych produktów, uzupełnioną o nowe rozwiązania, które już dziś wprowadzamy do sprzedaży. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z katalogami.

 

 

Produkowane w Polsce uchwyty TIG marki SPARTUS® ProFLEX charakteryzują się wysoką jakością użytych komponentów i solidnym wykonaniem. Szeroki wybór korpusów palników, rękojeści, mikrowyłączników oraz pakietów przewodów pozwala na zaspokojenie oczekiwań nawet najbardziej wymagających spawaczy.

 

W uchwytach SPARTUS® ProFLEX można zastosować 3 rodzaje osłony przewodów. Pakiet „T” i „U” produkowany jest w osłonie tekstylno-poliestrowej, natomiast pakiet „X” w osłonie tekstylno-gumowanej. Pakiety „U” i „X” posiadają ponadto metrowy odcinek skóry za rękojeścią. Uchwyty wyposażone są w poręczne pudełko zawierające części eksploatacyjne (niezbędnik).

 

W produkcji uchwytów SPARTUS® ProFLEX zastosowano profesjonalne węże w oplocie bawełnianym, wyprodukowane w USA. Zewnętrzny oplot o dużej gęstości zapewnia najwyższy poziom elastyczności, zarówno w wysokiej jak i niskiej temperaturze.

 

Dzięki bogatej ofercie przyłączy uchwyty SPARTUS® ProFLEX, można stosować z wieloma wiodącymi na rynku urządzeniami spawalniczymi.

 

 

Uchwyt SPARTUS Easy

 

Seria SPARTUS® Easy to klasyczne rozwiązania uchwytów spawalniczych zaprojektowanych z myślą o prostocie i ergonomii.

Uchwyty oferowane są ze standardowym lub giętkim korpusem palnika (9/17/26/20/18) w długościach 4, 8 i 12m. Pakiet przewodów występuje w osłonie tekstylno-gumowanej z odcinkiem skóry za rękojeścią oraz podstawowym zestawem części eksploatacyjnych.
W serii Easy znajdą Państwo również rozwiązania uchwytów TIG z zaworkiem (9V/17V/26V) w długości 4 i 8m.

Bogata oferta przyłączy umożliwia zastosowanie uchwytów z najbardziej popularnymi urządzeniami spawalniczymi dostępnymi na rynku europejskim.