Rozwiń Kategorie produktów

NW® – praktyczne rozwiązania od lat.

Marka NW® od ponad 20 lat dostarcza produkty do spawania metodami MMA, TIG, MIG/MAG i do cięcia plazmowego. W tym czasie produkty NW® gościły zarówno w małych przydomowych spawalniach i warsztatach, kończąc na dużych zakładach przemysłowych. Doceniane są przede wszystkim za wysoką jakość wykonania i przystępna cenę.

Dzięki wieloletniej obecności w zróżnicowanych gałęziach przemysłu, w tym w przemyśle stoczniowym, gdzie technologie spawania wykorzystywane są na wielu etapach produkcji, a sprzęt poddawany jest ekstremalnym próbom wytrzymałości – technolodzy marki zdobyli wiedzę i  doświadczenie, które przełożyły się na wiele praktycznych rozwiązań dla technologii spawania.

Niejednokrotnie rozwiązania NW® okazywały się nowością na krajowym rynku, wpisując się idealnie w potrzeby spawaczy. Technolodzy marki starają się dotrzymywać tradycji wprowadzając liczne nowości produktowe, wszystkie w zgodzie z kredo:

NW® – praktyczne rozwiązania od lat.

Ogromne zaangażowanie w każdy produkt oznaczony logotypem NW® przekłada się bezpośrednio na jego jakość wykonania i niezawodność. Producent stara się dbać o najmniejszy szczegół, który może mieć pozytywny wpływ na wydajność spawania,  jakość spoiny i komfort pracy spawacza. Dzięki temu produkty NW® cieszą się niezmiennie ogromnym zaufaniem klientów.

NW® dzisiaj to szeroki wybór akcesoriów spawalniczych takich jak:

  • uchwyty spawalnicze MIG,
  • uchwyty spawalnicze TIG,
  • uchwyty plazmowe,
  • szeroki asortyment części zamiennych i eksploatacyjnych do uchwytów MIG, TIG oraz PLAZMA,
  • oraz inne specjalistyczne rozwiązania.